Booktubeři všech zemí spojte se – tom 2

Protože jsem do prvního dílu o booktuberech nedal odkazy na všechny své oblíbence, tak nyní sepisuji druhý díl (po polsku tom).
— Opět začneme v zahraničí ale tentokrát na sever od nás. Jerzy Bandel z kanálu Kto czyta, żyje podwójnie má velký rozsah žánrů, které čte a stejnou slabost pro pana Mráze jako já.

— A v rámci genderové rovnosti musíme mínit i asi nejznámější polskou booktuberku Anitu z kanálu  Book Reviews by Anita. Je pravda, že čte hodně holčičí a YA literaturu ale nechci svoje tipy omezovat jen tím, co baví mně.

— A nyní už jdeme zkoumat ten náš malý český booktuberský rybníček. A začneme Kamilou z kanálu Hlava plná knih. Zde se trochu stydím, že jsem ji nezařadil už do prvního dílu. Protože je opravdu dobrá, má vkus ve výběru knih až si ohlídá, co všechno je vidět v záběru a vypořádá se se svým jakobínstvím, tak nebudu mít, vůbec nic , co bych jí vytkl. : )

—- V jednom jejím videu  vystupuje také Jakub z kanálu Book’s calling. Který hostuje i ve videích dalších českých booktuberk a  booktuberů.

Jeden komentář Přidejte váš

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s