Oběť Molochovi – Åsa Larsson

Mírně nadprůměrná detektivka s dvěma dějovými liniemi.. kdy jedna se odehrává v současnosti a druhá v době před a během první světové války a hlavní hrdinkou je příbuzná oběti z dějové linky, která se odehrává v dnešní době.
Vše se odehrává v Kiruně, kam se naše hlavní hrdinka (myšleno Rebecka Martinsson uchýlí napořád). Vraždu jedné z jejích příbuzných objeví sama ale ambiciozní kolega ji záhy vyštípe z oficiálního vyšetřování. Jelikož i jiní členové rodiny oběti zemřeli za podivných okolností, tak Rebecka započne pátrání na vlastní pěst.
Svědkem vraždy se stal i malý kluk, který naštěstí utekl a skryl se ale bohužel není ve vyšetřování moc platný ani Rebecce, ani oficiálnímu vyšetřování protože se uzavřel do sebe a předstírá, že je pes. Oficiální vyšetřování komplikuje pozornost médií i některé přehmaty vyšetřovatelů.
Nakonec v zamotaném finále Rebecka odhalí pachatele, i když za to zaplatí životem jeden z jejích blízkých. Také se jak , jak každý očekával, propojí obě dějové linie a vysvětlí motivace pachatele.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s